Click to order
Jūsų pirkinių krepšelis
Total: 
Vardas ir Pavardė
El. paštas
Telefonas
Adresas
Papildoma informacija (pvz. durų kodas)
Nuolaidos kodas
Pristatymas

Apie mus

Esu Fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos specialistė, maisto technologė. Baigiau Ann Wigmore Natūralios Medicinos Instituto mokymus Poerto Rike, JAV. Nuo 2015 m. duomiuosi ir pati praktikuoju saviugdą.

Jau daug metų domiuosi mityba ir stebėdama kitus sveikos gyvensenos ekspertus bei propaguotojus, vis bandau sau atsakyti į klausimą: kaip jiems pavyksta taip idealiai sveikai gyventi? Jų gyvenime, regis, viskas taip tobula. Jie sveiki, energingi, laimingi. O kodėl man nesinori kasdien su entuziazmu krimsti salotų lapų? Kodėl kartais įsigeidžiu bandelės ar plytelės šokolado? Kodėl mano svoris nuolat svyruoja? Kodėl užklumpa persivalgymo priepuoliai? Kodėl, kodėl, kodėl?!

Kyla ir dar vienas klausimas: ar tikrai realų vaizdą matau, žvelgdama į tuos tobulus sveikuolius? O gal tai tik fasadinė jų gyvenimo dalis?..

Ar aš pati noriu dalyvauti tame tobulo sveikuoliškumo spektaklyje? Ar visgi turiu sukaupti drąsą ir priimti gyvenimą tokį, koks yra – su visais niuansais. Sveikuoliškais ir nelabai.

Liūdniausia, jog Instagram, Youtube ir panašiuose soc. tinkluose prisižiūrėję kitų sukurto iliuziškai sveikuoliško gyvenimo, bandome jį kopijuoti, net neįsigilinę, ar tikrai mums tai tinka, ar tikrai to reikia? O jei nepavyksta, imame graužtis. Jaučiamės kalti ir menki, nes taip nesugebame. Tada vėl bandome. Ir vėl parpuolame: pritrūkę motyvacijos ar senų įpročių palaužti. Tada dar labiau savimi nusiviliame, pykstame, smerkiame, kenčiame… Ir tai yra užburtas ratas.

Žinau, nes tai patyriau. Žinau, kad tai sunku. Bet taip pat žinau, kad įmanoma pakilti ir pradėti viską iš naujo. Visi mes galime ir turime susigrąžinti savą gyvenimą. Galbūt ne idealų, bet realų. Visavertį, laisvą nuo baimių ir nemotyvuotų stresų. Tačiau kartais patiems pamatyti savo situaciją būna be galo sunku. O dar sunkiau pripažinti, kad susipainiojai, pasiklydai.

Kad drąsiai žengtume pirmyn, mums reikia palaikymo.

Todėl šiame puslapyje ne tik dalinsiuosi skanių, sveikų, greitų ir nebrangių patiekalų receptais, naudingais mūsų kūnui bei patarimais maisto temomis. Taip pat noriu parodyti tau, kad maistu galima mėgautis be baimės ir savigraužos. Noriu į šią iškreipto sveikuoliškumo problemą pažvelgti kitaip: giliau. Ir kartu su tavimi padėti tau išmokti sąmoningai rinktis ne tik maistą, bet ir gyvenimo būdą.

Kiekvienas esame unikalus ir nepakartojamas. Tokie ir būkime!
Made on
Tilda