Click to order
Jūsų pirkinių krepšelis
Total: 
Vardas ir Pavardė
El. paštas
Telefonas
Adresas
Papildoma informacija (pvz. durų kodas)
Nuolaidos kodas
Pristatymas

Naujų produktų kūrimas

Svajojate sukurti naują maisto produktą arba patobulinti jau sukurtą?
Galime jums padėti.
LimeChop – tai ir maisto laboratorija, turinti ilgametę patirtį maisto technologijose ir produktų kūrime. Maisto produktų kūrimas susideda iš daugybės mažų žingsnelių, kuriuos siūlome nukeliauti drauge.
Idėja
Viskas prasideda nuo paprastos idėjos. Papasakokite savo produkto viziją, o mes pasitelkę savo ilgametę patirtį ir lakią vaizduotę padėsime ją išsigryninti.
Testavimas
Maloniausia produkto kūrimo dalis: šiame etape žaidžiame su ingredientais ir viską ragaujame. Produktus testuojame ne tik mes: kartu pasitelkiame ir skirtingas ragautojų grupes bei sistemingai matuojame jų įvertinimus.
Dokumentacija
Joks maisto produktas negali būti parduodamas be tinkamo apipavidalinimo. Už jus pasirūpinsime sukurto produkto receptūros ir gamybos proceso aprašymu bei visais reikalingais dokumentais. Esant poreikiui, galime sukurti ir pakuotes.
Gamyba
Sukūrus tobulą receptą, ateina laikas gamybai. Priklausomai nuo pageidaujamo kiekio ir produkto sudėtingumo, produktą pagaminsime mes arba padėsime surasti partnerius, kurie tai padarys už mus.
Norite kurti kartu?
Geriausios idėjos ir sprendimai gimsta kartu. Palikite savo kontaktus, o mes su jumis susisieksime.
Made on
Tilda