Click to order
Jūsų pirkinių krepšelis
Total: 
Vardas ir Pavardė
El. paštas
Telefonas
Adresas
Papildoma informacija (pvz. durų kodas)
Nuolaidos kodas
Pristatymas

Pirkimo sąlygos

Visada stengiamės, kad mūsų produkcija Jus pasiektų šviežia ir aukštos kokybės. Jei netiko kokybė, susisiekite hello@limechop.com arba +370 699 688 23.

Užsakymų vykdymo teritorija
Visa Lietuva, išskyrus Kuršių Nerija.

Apmokėjimas
Atsiskaityti galite naudojantis banko kortelėmis.

Prekių grąžinimas
Jeigu gavote ne tą prekę, mes ją pakeisime į Jūsų įsigytą prekę. Neturint Jūsų įsigytos prekės, grąžinsime Jums visus pinigus už prekę ir patirtas faktines siuntimo išlaidas.

Jeigu gavote nekokybišką prekę, mes ją pakeisime į analogišką kokybišką prekę arba grąžinsime Jums visus pinigus už prekę ir patirtas faktines siuntimo išlaidas. Jeigu nustatysime, kad prekė atitinka visus kokybės parametrus, prekė negalės būti grąžinama ar keičiama.

Norėdami grąžinti prekę(-es), tai galite padaryti per 24 valandas nuo prekių pristatymo dienos, informuodami mus el. paštu hello@limechop.com, pridedant prekės (-ių) ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, kartu aprašant iškilusią problemą ir užsakymo numerį.

Turime teisę nepriimti grąžinamų prekių, jei Jūs nesilaiko šiose sąlygose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Jūs atsakote už pateiktų duomenų tikslumą. Jeigu dėl Jūsų klaidos, prekės yra nepristatomos (buvo blogai nurodyti kontaktiniai duomenys, arba Jūsų neradome nurodytu adresu), jos yra grąžinamos mums. Tokiu atveju, Jūs galite prašyti siuntą siųsti iš naujo patikslinus savo duomenis ir sumokėję €4 siuntimo mokestį, arba galite susigrąžinti pinigus už prekes, išminusavus siuntimo mokestį, jeigu toks buvo taikomas.

Baigiamosios nuostatos
Šioms sąlygoms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių sąlygų vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti šias sąlygas. Šios sąlygos skelbiamos limechop.com tinklalapyje. Jums apsiperkant mūsų el. parduotuvėje yra taikomos sąlygos, galiojančios užsakymo pateikimo metu.

Šio tinklalapio puslapyje "Laboratorija" yra naudojamos Freepik ikonėlės iš www.flaticon.com.
Made on
Tilda