Click to order
Jūsų pirkinių krepšelis
Total: 
Vardas ir Pavardė
El. paštas
Telefonas
Adresas
Papildoma informacija (pvz. durų kodas)
Nuolaidos kodas
Pristatymas
Blo'gas
Ledu porcija

Sveikatos dienos Kaune 2015

Vasario 27 – kovo 1 dienomis vyko „Sveikatos dienos“ Kaune. Parodos metu ne tik veikė sveikatos prekių paroda ir pardavimai, bet ir paskaitas skaitė bei seminarus vedė ekspertai iš Lietuvos ir užsienio.

Labai įdomų pranešimą skaitė viešnia iš Anglijos, medicinos mokslų daktarė, Juliet Gellatley: „Mėsa ir pieno produktai. Ar tai mūsų maistas?“, taip pat daug susidomėjimo sulaukė Danutės Kunčienės „Gamtos gydomoji galia ir sveikatos paslaptys“, Ksaveros Vaištarienės „Sveikata per mitybą“ , Pauliaus Jaruševičiaus „Sveikata ir gyvenimo būdas“ , dr. Dariaus Kubiliaus „Gyvenimo būdo ir mitybos įtaka sveikatai“, Vilijos Vedlūgienės „Koks maistas sustiprina organizmą po žiemos“, bei kitų pranešėjų seminarai ir paskaitos.

Jauniausia žolintė (10 m.) Justė Šernaitė parodoje pristatė savo sukurtą receptą „Kiaušinukas velykėlėms“:
Migdolus išmirkyti 12 val., nuimti odeles ir suplakti plaktuvu, įdėti kokoso drožlių, grikių (baltų) miltų ir grikių medaus pagal skonį. Suminkyti tešlą, formuoti kiaušinukus, į vidų įdedant po džiovintą abrikosą (trynį).

Danutė Kunčienė visų žolinčių vardu vaišino gavėniškai ir priminė apie Gavėnią. Tai buvo juoda duona, maltos kanapės, kubeliais supjaustytos morkos, o žaliavalgiai prisidėjo saulėgražų daigais.
Made on
Tilda